Przemysław Ebertowski

King Oscar Gniewino






Wyniki 2017

17.04 - Lany Poniedziałek MTB Race - Gdynia - 3 XC
30.04 - Cyklo Gniewino (szosa) - Gniewino 21 duża pętla
06.05 - Bike Maraton - Puchar Polski MTB - Polanica Zdrój - 24 Giga
04.06 - Bike Maraton - UCI Marathon Series - Jelenia Góra - 37 Giga
11.06 - Kaczmarek Electric MTB - Świdnica - 6 Giga

 

Wyniki 2016

13.03 - Maraton MTB - Łeba - 4 na Mega
03.04 - Kujawia XC - Bydgoszcz - 6 w Elicie
10.04 - Morpol Bike Challenge - Łysomiczki - 3 na Mega
16.04 - Bike Maraton - Puchar Polski - Miękinia - 8 na Giga
17.04 - Kaczmarek Electric MTB Maraton - Rydzyna - 6 na Giga
30.04 -
DT4YOU MTB Maraton - Oborniki - 3 na Mega
07.05 - Bike Maraton - Polanica Zdrój - 2 na Giga
14.05 - Leśny Maraton MTB - Wejherowo - 1 na Mega
21.05 - Skandia MTB Maraton (PP) - Gdańsk - 12 na Giga
29.05 - Kaczmarek Electric MTB Maraton - Sulechów - 6 na Giga
11.06 -
Skandia MTB Maraton (PP) - Bukovina Tatrzanska - 6 na Giga
19.06 -
Kaczmarek Electric MTB Maraton - Kargowa - 6 na Giga
30.07 - Skandia MTB Maraton - Krokowa - 10 na Giga
04.09 - Kaczmarek Electric MTB Maraton - Nowa Sól - 5 na Giga
11.09 -
Mistrzostwa Polski w maratonie MTB - Jelenia Góra - 10 na Giga (Puchar Świata 14)
25.09 - Garmin MTB Series - Wejherowo - 6 na Maxi
02.10 -
Garmin MTB Series - Reda - 6 na Maxi
09.10 -
Garmin MTB Series - Rumia - 6 na Maxi
16.10 -
MTB C. Hartwig Gdynia Maraton - Gdynia - 5 (3 w M3) na Giga

 

Wyniki 2015

21.03 - Maraton MTB - Łeba - 3 na Mega
29.03 - Kujawia XC - Bydgoszcz - 5 w Elita
11.04 - Verus K-Ssse Mega Maraton MTB -  Cybinka 5 na Mega
19.04 - Cyklo Gdynia MTB - Gdynia - 2 na Giga
03.05 - MTB Maraton Polodowcową Krainą (Puchar Polski) - Połczyn Zdrój - 10 open (1 w M3)
10.05 - Grand Prix Kaczmarek Electric MTB Maraton - Zielona Góra - 7 na Giga
16.05 - Leśny Maraton Rowerowy - Wejherowo - 1 na Giga 
24.05 - Metropolia Bydgoszcz Maraton MTB - Bydgoszcz - 2 na Giga
30.05 - Puchar Stolema - Ostrzyce - 2 w elicie
07.06 - Energa Cyklo Gniewino - 9
13.06 - Skandia Maraton Lang Team (Puchar Polski) - Gdańsk - 7 (1 w M3) na Giga
14.06 - Tauron Lang Team Race - Gdańsk - 10 (szosa)
21.06 - Bike Maraton (Puchar Polski) - Jelenia Góra - 22 na Giga
28.06 - Maraton MTB "Kociewie szlakiem" - Starogard Gdański - 6 (3 w M3) na Giga
04.07 - Skandia Maraton Lang Team - Krokowa - 6 (3 w M3) na Grand Fondo
02.08 - Cyklo Gdynia Eliminator - Gdynia - 7 (sprint)
23.08 - VIII Kościerski Maraton MTB - Kościerzyna - 4 (3 M3) na Mega
29.08 -
Kadyny MTB Maraton - Kadyny - 3 na Giga
06.09 -
SK bank Mazovia MTB Marathon - Olsztyn - 6 (3 M2) na Giga
13.09 - Mistrzostwa MTB Gminy Krokowa - Żarnowiec - 3
27.09 - Germin MTB Series - Gdańsk - 4 (2 w M3) na Mega
04.10 - Germin MTB Series - Rumia - 3 (2 w M3) na Mega
11.10 -
Germin MTB Series - Reda - 2 (1 w M3) na Mega
17.10 - MTB Gdynia Maraton - Gdynia - 2 (1 w M3) na Giga 
11.11 - Duathlon na Wydmach + MTB Maraton - Łeba 10 (Duathlon) 1 (MTB)

 

Wyniki 2014

27.04 - Grand Prix Kaczmarek Electric - Olejnica - 10 (10 w Elita) Mega
17.05 - Verus K-SSSE Maraton MTB - Cybinka - 5 (5 w Elita) Giga
18.05 - Grand Prix Kaczmarek Electric MTB - Sulechów 6 (6 w Elita) Mega
01.06 - Grand Prix Kaczmarek Electric MTB - Zielona Góra 12 (8 w Elita) Mega
14.06 - Skandia Maraton Lang Team - Puchar Polski - Bytów - 5 (5 w Elita) Giga
29.06 - Grand Prix Kaczmarek Electric - Lubrza - 7 (7 w Elita) Mega
05.07 - Skandia Maraton Lang Team - Puchar Polski - Krokowa - 11 (11 w Elita) Giga
13.07 - Luiza XC - Człuchów - 4 (4 w Elita) Mega
07.09 - Skoda Cyklo Gdynia - Gdynia - 36 Elita (szosa)
14.09 - Mistrzostwa Polski w maratonie MTB - Obiszów - 13 Elita
21.09 - Garmin MTB Series - Gdańsk - 2 Elita
28.09 - Garmin MTB Series - Elbląg - 2 Elita
04.10 -
Skandia Maraton Lang Team - Puchar Polski - Kwidzyn - 7 (7 w Elita) Giga
05.10 - Garmin MTB Series - Kąty Rybackie - 1 Elita
11.10 - Gdynia MTB Maraton - Gdynia - 2 (2 Elita) Giga
18.10 - Mistrzostwa Gminy Krokowa - Żarnowiec - 15

 

Wyniki 2013

01.05 - Powerade Volvo MTB Marathon - Murowana Goślina - 16 (11 w M2) Mega
04.05 - Merida Mazovia MTB Marathon - Bydgoszcz - 2 (1 w M3) Mega
11.05 - Leśny Maraton Rowerowy - Wejherowo - 1 (1 w M3) Giga
12.05 - Metropolia Maraton MTB - Bydgoszcz - 35 (11 w M3) Giga
08.06 - Skandia Maraton Lang Team (PP) - Dąbrowa Górnicza - 13 (11 w PP) Giga
09.06 - Grand Prix Kaczmarek Electric - Kargowa - 6 (6 w Elicie) Mega
15.06 - Skandia Maraton MTB (PP) - Bytów - 7 (7 w PP) Giga
16.06 - Bażantarnia MTB Maraton - Elbląg - 1 (1 w M2) Mega
22.06 - Maraton MTB Kociewie Szlakiem - 1 (1 w M2) Mega
30.06 - GPX Kaczmarek Electric MTB - Lubrza - 3 (3 w Elicie) Mega
05.07 - Mistrzostwa Polski XCE (sprinty) - Żerków - 19 elita
07.07 - Mistrzostwa Polski XCO MTB - Żerków - 19 elita
14.07 - Luiza XC Cup - Człuchów - 8 elita
20.07 - Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Olsztyna (szosa) - 48 elita
24.08 - Bike Tour MTB - Gdańsk - 2 elita
31.08 - Verus K-SSSE MTB Race - Cybinka - 4 elita
01.09 - Grand Prix Kaczmarek Electric MTB - Nowa Sól - 3 elita
08.09 - Mistrzostwa Polski w maratonie MTB - Grębocice/Obiszów - 21 elita
21.09 - Słupia XC - Słupsk - 3 elita
22.09 - Jesienny Maraton MTB - Kościerzyna - 2 elita
12.10 - MTB Gdynia Maraton - Gdynia - 2 elita

 

Wyniki 2012

25.03 Kujawia XC - Bydgoszcz - 1 (elita)
01.04 Noordelijke ATB Trophy – Norg / Holandia - 23 (elita)
09.04 Rabobank Bikecenter van Tuyl Paasbike – Nieuwkuijk / Holandia - 44 (elita)
15.04 UCI World Cup XCO – Houffalize / Belgia - DNF
29.04 Metropolia Bydgoszcz Maraton MTB - Bydgoszcz - 2 (elita)
19.05 IX Leśny Maraton Rowerowy - Wejherowo - 1 (elita)
26.05 Puchar Stolema MTB / Challenge PZKol. - Ostrzyce - 1 (elita)
22.07 Puchar Polski w maratonie MTB (Skandia) - Bytów - 12 (elita)
19.08 MTB Gdynia - Gdynia - 2 (elita)
25.08 Luiza XC Cup - Człuchów - 5 (elita)
01.09 Słupia XC - Słupsk - 1 (elita)
09.09 REAL 64-sto MTB Maraton - Osieczna 1 (Giga)
16.09 MTB Tour Lębork - Lębork - 2 (elita)
22.09 Puchar Polski w maratonie MTB (Skandia) - Kwidzyn - 8 (elita)
30.09 Jesienny Maraton MTB - Kościerzyna - 3 (elita)

 

Wyniki 2011

27.03 Kujawia XC - Bydgoszcz - 2 (elita)
10.04 Powerade Suzuki MTB Marathon - Murowana Goślina - 6 (4 w M2) Giga
30.04 Powerade Suzuki MTB Marathon - Złoty Stok - 10 (5 w M2) Giga
03.05 Kujawia XC - Więcbork - 1 (elita)
07.05 Maraton Rowerowy - Wejherowo - 5 na Mega
08.05 Kujawia XC - Toruń - 1 (elita)
28.05 Puchar Stolëma - Ostrzyce - 3 (elita)
18.06 Skandia Maraton Lang Team (Puchar Polski) - Gdańsk - 4
26.06 Mazovia MTB Maraton - Szczytno - 2 (2 w M2) Giga
02.07 Bike Tour Gdańsk - Gdańsk - 2 (elita)
10.07 Powerade Suzuki MTB Marathon - Ustroń - 9 (6 w M2) Giga
23.07 Mistrzostwa Polski w maratonie MTB - Jelenia Góra - 11 (9 w M2) Giga
07.08 Diallo Uphill Race Śnieżka - Karpacz - 3 (2 w M2)
14.08 Lech Bike Festival - Szklarska Poręba - 3 (2 w M2) Giga
20.08 Drużynowe MP MTB - Urle - 3
21.08 Poland Bike Maraton - Urle - 3 (3 w M2) Max
28.08 Powerade Suzuki MTB Marathon - Kraków - 3 (3 w M2) Giga
03.09 Słupia XC - Słupsk - 2 (elita)
10.09 Skandia Maraton Lang Team (Puchar Polski) - Rzeszów - 31
25.09 IV Jesienny Maraton MTB - Kościerzyna - 2 (2 w M2) Giga
01.10 Skandia Maraton Lang Team (Puchar Polski) - Kwidzyn - 14 (10 w M2) Giga
02.10 Gdynia MTB Maraton - Gdynia - 4 (3 w M2) Giga
15.10 X-Duathlon - Gdańsk - 2 (open)
22.10 JBG-2 MTB Race - Ustroń - 4 (elita)

 

Wyniki 2010:

21.03 Kujawia XC – Ostromecko - 1 (elita)
10.04 Suzuki Powerade MTB Marathon - Dolsk - 12 (7 w M2) Giga
25.04 Mazovia MTB Marathon - Puchar Polski w maratonach MTB - Zgierz - 2 (2 w M2) Giga
01.05 Suzuki Powerade MTB Marathon - Karpacz - 5 (3 w M2) Giga
09.05 Bike Tour MTB - Gdańsk - 3 (elita)
16.05 Skandia Maraton Lang Team - Puchar Polski w maratonach MTB - Bielawa - 4 (2 w M2) Giga
29.05 Poland Bike - Puchar Polski w maratonach MTB - Łuków - 11 (7 w M2) Giga
02.06 Puchar Stolema MTB kat.A - Ostrzyce - 6 (elita)
13.06 Skandia Maraton Lang Team - Olsztyn - 5 (3 w M2) Giga
19.06 ESKA Bike Maraton - Puchar Polski w maratonach - Piechowice - 4 (2 w M2) Giga
27.06 Skandia Maraton Lang Team - Sopot - 5 (4 w M2) Giga
03.07 Bike Tour MTB - Gdańsk - 2 (elita)
10.07 ESKA Bike Maraton - Puchar Polski w maratonach - Tarnów - 4 (2 w M2) Giga
18.07 Mistrzostwa Polski cross country - Wałbrzych - 21 (elita)
25.07 Mazovia MTB Marathon - Puchar Polski w maratonach MTB - Skarżysko - 60 (18 w M2) Giga
01.08 Suzuki Powerade MTB Marathon - Głuszyca - 8 (5 w M2) Giga
08.08 Mistrzostwa Świata w maratonie MTB - St-Wendel (Niemcy) - 87
14.08 Mistrzostwa Polski w maratonie MTB - Jelenia Góra - 9 (7 w M2) Giga
04.09 Słupia XC - Słupsk - 2 (elita)
12.09 Skandia Maraton Lang Team - Białystok - 2 (1 w M2) Giga
19.09  Gdynia MTB Maraton - Gdynia - 3 (2 w M2) Giga
26.09 Skandia Maraton Lang Team - Puchar Polski w maratonach MTB - Rzeszów - 4 (4 w M2) Giga

 

2009
Lang Team Grand Prix MTB Gdańsk - 12 (elita)
Puchar Stolema w MTB Ostrzyce - 3 (elita)
Skandia Maraton Lang Team  Bielawa - 8 w M2 (giga)
Skandia Maraton Lang Team Nałęczów - 5 w M2 (giga)
Skandia Maraton Lang Team Gdańsk - 10 w M2 (giga)
Skandia Maraton Lang Team Olsztyn - 4 w M2 (giga)
Skandia Maraton Lang Team Kwidzyn - 4 w M2 (mega)
e-MTB Maraton Kadyny - 1 w M2 (giga)
ESKA Gdynia MTB Maraton - 2 w M2 (mega)
MTB Bike Tour Gdańsk - 1 (elita)

2008
Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB Wałbrzych - 18
Bank BPH Grand Prix MTB Jelenia Góra - 17 (9 z Polaków)
Puchar Stolema w MTB Ostrzyce - 2 (elita)
Skandia MTB Maraton Szczawno Zdrój - 5 w M2 (mega)
Powerade MTB Marathon Karpacz - 2 w M2 (mega)
Powerade MTB Marathon Bardo - 1 w M2 (mega)
Powerade MTB Marathon Międzygórze - 2 w M2 (mega)
Wejherowski Maraton Rowerowy - 1 (giga)
Gdynia MTB Maraton - 2 w M2 (giga)
Bażantarnia XC  Elbląg - 2 (elita)
e-MTB Maraton Elbląg - 2 w M2 (giga)
e-MTB Maraton Kadyny - 2 w M2 (giga)
X Wejherowski Wyścig Rowerów Górskich Wejherowo - 2 (elita)

2007
Mistrzostwa Polski w maratonie MTB Wałbrzych - 21
Mistrzostwa Polski XC - Szczawno Zdrój - 27
Skoda Auto Grand Prix MTB Białystok - 11 (elita)
Puchar Stolema w MTB Ostrzyce - 2 (elita)
MTB Marathon Karpacz - 7 w M2 (giga)
MTB Marathon Murowana Goślina k/Poznania - 2 w M2 (mega)
MTB Marathon Złoty Stok - 7 w M2 (mega)
Gryf Maraton MTB Połczyn Zdrój - 3 w M2 (giga)
Grand Prix MTB Gdynia - Chylonia - 3 (elita)
Bażantarnia MTB XC I edycja - 1 (elita)
Bażantarnia MTB XC III edycja - 3 (elita)
MTB Bike Tour Gdańsk II edycja - 1 (elita)

 

2005
Mistrzostwa Polski XC sztafety – 2
Powerade MTB Marathon Istebna – 9
Bażantarnia XC – 3

2004
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego (jazda na czas) – 2
Bażantarnia XC – 2
Skoda Auto Grand Prix MTB Czarnków – 34
Wejherowski Wyścig Rowerów Górskich – 6

2003
Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego na szosie – 2

2002
Bike Tour Gdynia – 1
XIV Memoriał im. dr Piotra Tomaszewskiego – 4
Bażantarnia XC (klasyfikacja generalna) – 3

2001
Mistrzostwa Polski juniorów Kielce – 8
Puchar Wielkopolski Poznań – 2
Wejherowski Wyścig Rowerów Górskich – 2

2000
Mistrzostwa Polski juniorów Wałbrzych – 15

1999
Bike Tour Gdynia – 3

1997
Family Cup Sopot – 10
Family Cup Poznań (MP Amatorów) – 15

 


Joomla 1.5 Templates by Joomlashack